Къде падат най-добрите руни ?

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По мое мнение сичко си е до късмет насякаде падат добри руни . Аз съм доволен по пътя за балл хелл :)
ayex
Newbie
Newbie

ayex wrote: Пиндъл.
Еми за ..... 30-40к ръна - чам, зод, бер, малове, сър. Може и по малка да е бройката на ръновете или по-голяма. Но като се замисля по-скоро е по-малка щото рядко пускам пиндълко. Реално вадя около чам ръни за 1 седмица без късмет при консули. А там правя статистически номера (3к+ на ден). Иначе по зод+
frosty
Newbie
Newbie

а бе да ви кажа от консолите сам си доволен за е седмица бер сър мн ист мн вех охм мал i 2 jah :angel: :angel:
Kyxap
Newbie
Newbie

Колко к3ц бота си пуснал?
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

мисля че доста стабилна бройка кецове защото аз с 2 кеца до сега ми е паднало към 2-3 джах-а за повече от месец. Имало е случай за 2 000 ръна да не падне ама савсем нищо даже ум ... сичко си е до касмет просто обаче така както е тръгнало секи да пуска ботове за руни ми е чудно скоро време кво ще си купувате с тях щото като итеми те малко растат (малко са хората които рънят за итеми,повечето искат руни) а руни се вадят много ... ще обезценим еврото ми се струва :laugh: .Аз лично съм пуснал 2 к3ц-а и то рядко ги пускам горе доло на седмица по 2 000-3 000 ръна правят общо за седмица еи така да искарват нещо да закрепяме положението :) скоро няма да пускам нито 1,започнал съм да прая херо с които да бия към диабло и балл на хел и ще си цъкам за кеф и квото падне.
dr0m
Hero Member
Hero Member

На определени места има определен шанс за руна.Тези места мисля, че ги има в гугъл...
drek
Full Member
Full Member

DoIt wrote: На определени места има определен шанс за руна.Тези места мисля, че ги има в гугъл...
На първата страница ти е изнесена тази таблица, няма нужда да я търсиш в гоогъл :D
Heavin_Hero
Newbie
Newbie

абе хора прочетох таблиците и реших да ръня контесата. Свалих си готовия бот от тук за лайт сорс от тук topic2007.html . И след като пуснах бота и изчаках нещо от сорта на 24 часа вижте докъде стигнахhttp://img189.imageshack.us/f/noluck.png/ . Искам само да знам дали е възможно бота да не събира руни и да не изписва че са падали или просто нямам късмет за да знам дали да продължавам да ръня. Благодаря предварително
drek
Full Member
Full Member

Бих те посъветвал да провериш пикит фаила на бота си . Специалния и дроп е Ист , може и да си нямал късмет :D
Heavin_Hero
Newbie
Newbie

ами да и аз тва се сетих обаче тука конфига е малко по различен и не съм сиг къде е пик ит конфига. Смисъл то не е само 1 голям конфиг ами навсякъде има различни конфигове. Ако може да го свалиш бора и да видиш дали всичко е ок с пик ит ще си златен :D
federalen
Newbie
Newbie

neznam ama k3c za 2 dena mi iskara jah ber sur ohm kav e toq kasmet nz :D
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1. Писането на латиница и заместването на букви с цифри е забранено! Изключение се прави единствено ако назовавате име на сайт, програма или нещо от сорта.

Прочети правилата !
d1rtiq
Newbie
Newbie

ще използвам тази тема да попитам има ли бот за контесата?благодаря предварително.
Redemption
Full Member
Full Member

Почти навсякъде падат руни,просто всичко си е до късмет.Лично на мен най-яки руни са ми падали в Pit level 1 и 2 , Ancient Tunnels и Пътя за баал... :cool:
beardmaster
Newbie
Newbie

Имам някакъв проблем с к3ц бота. Скоро направих 2ри, когато вземе уейпойнта за Травинкал и ми изписва йор кънекшън хас бийн интеръптед. 1вия ми к3ц обаче няма такъв проблем.

Проблемът е оправен, разбрах от какво е. Извинявам се много.
pato18
Newbie
Newbie

аз си ръня Travencal и да ви кажа до сега съм изкарал хубави руни(Jah,Ber,Sur,Gul..,)мисля че там е добро място да се пуска бот
amfetamin
Newbie
Newbie

Добре де хора,но как ги вадите тия джахове и берове,чамове и сурове.Пиндел бота за 15000 ръна ми е изкарал около охм и то в неща,а не в руни.Мф -500
Травинциал за 2 седмица(2 бота са) ми изкара около гул и там някви тъпи скилери.При положение,че трав ботовете рунят около 16-18 часа в денонощието?Аз ли нямам късмет... нз :Д
Lenks
Newbie
Newbie

Ами на мен 1 травинкал ми вади по 1 висока руна (ло, сур, бер, джах...) седмично... Това още от преди във хофа и сега тука гледам ми е същия късмета :D
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

от месец не ми бачка к3ц и неска викам даи да ръня на рака от 1 до 7 съм рънел на рака един Лум това ми беше касмета... Ама вапроса ми е приемерноп като падне сърваара или го реснат и ти продалжиш нали там има таблица рънаове поцент губят ли са тия рънове ? :punish: :D
Че баси гадния касмет дет го имам ако е не е тъка както си мисля :D
narcomana_
Newbie
Newbie

Пичове на мен пък нищо не ми е паднало до сега (1 сър травинкал- само това за 2 седмици), пускам и Пиндел, защото поне има доста голям % за елитни предмети от сорта "Balrogskin, gf, d shard, diadem...) а и ми казаха че пускал джах, бер и надолу...

Също така ръчно ръня по сандъците в "Lower Kurast" (има 100 теми за тях), но уви нищо не дават, ако някой има достатъчно събрани руни от тук нека запише моля. И моля ви не да сте си метнали руната от инвентара и снимка !