Къде падат най-добрите руни ?

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Ice89
Newbie
Newbie

Не знам как става така, че всичките бликате от руни...
От кажи-речи 1 месец пускам к3ц поне през ден, последните няколко дена ръни почти 24 часа на ден... Досега НИЩО, АМА НИЩО откъм руни, ако УМ се счита за успех -не знам.... Kонтесата ми вади по 3-4 такива на ден... Аз ще стана дядо, докато го видя тоя JAH !

EDIT:

И вземете се стегнете малко и спрете да говорите глупости и да се изхвърляте. К'ви 3к ръна на ден, я направете една проста математика... Вземайки предвид огромните лайнове от по 50-60 души(минимум) за правене на игра\ шанса да не успее да направи игра или да дублира името на нечия\ както и поправянето и идентифицирането на айтеми - средното време за 1 рън стига до порядъка на 40-60 сек. За невежите: в 1 минута има 60 сек, в 1 час 60 минути -т.е. 60 ръна на час, айде да ги сложим 70 при все ,че сме имали късмета да чакаме само 30 души на опашка за игра.... В денонощието, милостивият Бог е отредил да има 24 часа, при елементарни сметки следва: 24*70=1680. Хайде сега и да извадим времето, в което сървъра пада, бива рестартиран\ героят Ви се бъгва, ботът крашва\ нетът пада и т.н.(токът спира, торнадо връхлита къщата Ви).... Оптимистична прогноза: 1400 ръна на денонощие.....
Djihad
Full Member
Full Member

Ice89 wrote: Не знам как става така, че всичките бликате от руни...
От кажи-речи 1 месец пускам к3ц поне през ден, последните няколко дена ръни почти 24 часа на ден... Досега НИЩО, АМА НИЩО откъм руни, ако УМ се счита за успех -не знам.... Kонтесата ми вади по 3-4 такива на ден... Аз ще стана дядо, докато го видя тоя JAH !

EDIT:

И вземете се стегнете малко и спрете да говорите глупости и да се изхвърляте. К'ви 3к ръна на ден, я направете една проста математика... Вземайки предвид огромните лайнове от по 50-60 души(минимум) за правене на игра\ шанса да не успее да направи игра или да дублира името на нечия\ както и поправянето и идентифицирането на айтеми - средното време за 1 рън стига до порядъка на 40-60 сек. За невежите: в 1 минута има 60 сек, в 1 час 60 минути -т.е. 60 ръна на час, айде да ги сложим 70 при все ,че сме имали късмета да чакаме само 30 души на опашка за игра.... В денонощието, милостивият Бог е отредил да има 24 часа, при елементарни сметки следва: 24*70=1680. Хайде сега и да извадим времето, в което сървъра пада, бива рестартиран\ героят Ви се бъгва, ботът крашва\ нетът пада и т.н.(токът спира, торнадо връхлита къщата Ви).... Оптимистична прогноза: 1400 ръна на денонощие.....

Когато искаш руни - НЕ СПИРАШ бота и не го пускаш през ден,а постоянно...това вече дали имаш възможност е съвсем друг въпрос,аз моите не ги спирам,освен ако не се бъгнат.
И след тая сметка която направи 1680 за 24 часа - един мой паладин прави по около 8-900 до 1000 ръна на ден,а сега го умножи по 3 защото толкова к3ц-та пускаме аз и много хора още постоянно и сметни колко прави 3 по 1000 \]
Si vis pacem...para bellum
Ice89
Newbie
Newbie

И това за 3-те бота го мислих, когато писах предния си пост. НО, имайки предвид моя успех с 1 к3ц за месец(НИЩО), заслужава ли си да се лиша от 2 ИСТ-а(+малове и умове) на ден, както и от Пиндел бот, който си вади прилични айтеми?! Отделно, че не е много честно спрямо новите играчи, при положение ,че преди е нямало ограничение и всеки си е пускал по 8 бота.... А да не говорим, че със съквартиранта ми делим 1 и също IP и не можем да пуснем 6 бота(като 2 отделни играча)....
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всичко е въпрос на късмет, аз лично пускам само един К3С и доста руни съм извадил. От месец някъде пускам и втори и съм в страшна суша, дори и пул не пада. Въпрос на преценка е какъв бот ще пускаш, аз лично не бих се занимавал с Контесата, защото там никога няма да ти падне голяма руна, а да събереш Джах от Умки е несериозно. Виж Пиндъл е друга бира, от там може и да не падат много руни, но пък могат да паднат предмети, които струват много повече от един Джах примерно.
zashto
Ice89
Newbie
Newbie

Не си прав. 2 ист-а на ден(контеса) за 30 дена са 60 ист-а. 64 ист-а са Бер. А от к3ц не ми е падало даже Мал. А идеята е да пада Бер+
Djihad
Full Member
Full Member

Не знам,аз от контесата,когато нямаше други ботове едно време съм вадил SUR,но това дали е паднал от нея или от някоя гадинка до нея (което е по вероятно) е друг въпрос. А относно к3ц-тата съм забелязал някакви периоди - 1 седмица нищо, 2 седмици нищо и за 2 дена после избива тва дето не е падало 2 седмици :D

Ice за хр-та като Jah & Ber шанса е около 100-тина милионни така,че все пак е нормално да не ти пада от 5-6 к ръна...
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не, че имам нещо против твоето твърдение, но максималният дроп за акт 1 е Ло. :mda:
zashto
Djihad
Full Member
Full Member

Не знам тогава...беше обикновено JSP и контес бот и събирах ber за първия си coh и би би 2 месеца и 1 сутрин гледам Sur :> тогава не ги мислех много нещата...ама в случая и на мен ми е странно,а ако се има впредвид и Pit Level 1 акт би трябвало да е по-голям дропа :]
DieTard
Newbie
Newbie

fpupesh wrote: Не, че имам нещо против твоето твърдение, но максималният дроп за акт 1 е Ло. :mda:
В голяма грешка си. В pit мобовете имат TC 85, т.е. могат да дропят всичко, вкл. и Zod, но не съм сигурен за TM.
Dark Stalker(мобовете при Countess-ата) мога да дропят до Cham, но countess-ата до Lo.
Lenks
Newbie
Newbie

E това, че на теб не ти е пускало, не значи, че на всички е така... Честно казано нещата ми се виждат много странни, защото, от всичките 4 паладина които съм направил за к3с реално само 2 от тях досега са ми вадили хубави руни... Единия редовно си вади, мисля, че за месец, месец и малко е извадил 2-3 сура, 1-2 бера, 2 джаха, 2 чам, ло, охм руни... Другия и той 1 джах, бер, сур, ло... Докато другите 2 героя греда, мисля, че единия вади Сур в началото и това му беше. от тях по-голяма от охм руна май не съм виждал.... Честно казано не знам на какво се дължи това, но е факт, че някои герои вадят други не... Но има и друго от трав се вадят и хубави чарми които са скъпи, също така и жевели и други боклуци които струват нещичко :)
Ice89
Newbie
Newbie

1 месец мрънках, че нищо не ми пада... Накрая онзи ден си гледам лог-а. Паднало беше и векс и Джах(не от 1 игра). Като влязох да проверя - Векс-а беше там, но Джаха го нямаше... по-малоумен бот от к3ц няма никъде... И не е заради Zoid.dll или антивирусната ми.... огледах хубаво и видях ,че от ръна, в който беше паднал Джах-а - не беше вдигнал абсолютно нищо...
Djihad
Full Member
Full Member

Ice89 wrote: 1 месец мрънках, че нищо не ми пада... Накрая онзи ден си гледам лог-а. Паднало беше и векс и Джах(не от 1 игра). Като влязох да проверя - Векс-а беше там, но Джаха го нямаше... по-малоумен бот от к3ц няма никъде... И не е заради Zoid.dll или антивирусната ми.... огледах хубаво и видях ,че от ръна, в който беше паднал Джах-а - не беше вдигнал абсолютно нищо...
Това се случва,когато чук убие някоя от гадинките и между руната и героята има преграда или е заклещен,на всички се е случвало,тези които поне си гледат лога-знаят :> Неизбежно специално с този бот.Жив и здрав има време за нов...
Lenks
Newbie
Newbie

Добрече не си гледам лога :D
lOlinka
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Навсякаде падат руни.Сичко е касмет \/
narcomana_
Newbie
Newbie

lOlinka wrote: Навсякаде падат руни.Сичко е касмет \/
На всяка тема си има ЕДИТ.
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Къде е това act 5 sprkl chest***
valcho
Newbie
Newbie

m17akaaa wrote: Къде е това act 5 sprkl chest***
Потърси в гугъл - sparkly chest
tijaja
Newbie
Newbie

Като чета аз съм най-зле, 3 седмици пускам 3 к3ц-а постоянно, и 2 гула нищо повече...
Djihad
Full Member
Full Member

tijaja wrote: Като чета аз съм най-зле, 3 седмици пускам 3 к3ц-а постоянно, и 2 гула нищо повече...
3 седмици,на мен от края на ноември ми е паднал 1 бер ... диабло бота ми вади повече...смях :D
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тези неща са до късмет и всичко е индивуално. Т.е. конспирациите, че увеличаваме или намаляваме дропа са абсурдни, защото той никога не е бил пипан от както сме пуснали царството.