Къде падат най-добрите руни ?

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Всеки 1 моб си има някакаф % да пусне руна от порядъка на 0.000000000123%.Обаче да ми кажеш че за 1 седмица от трав ти е паднало:джах бер сур охм ло и т.н.т. няма да постигнеш нищо др освен да разсмееш хората.Всеки лъже понякога но поне не преувеличавай чак толкова.
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Lenks wrote: E това, че на теб не ти е пускало, не значи, че на всички е така... Честно казано нещата ми се виждат много странни, защото, от всичките 4 паладина които съм направил за к3с реално само 2 от тях досега са ми вадили хубави руни... Единия редовно си вади, мисля, че за месец, месец и малко е извадил 2-3 сура, 1-2 бера, 2 джаха, 2 чам, ло, охм руни... Другия и той 1 джах, бер, сур, ло... Докато другите 2 героя греда, мисля, че единия вади Сур в началото и това му беше. от тях по-голяма от охм руна май не съм виждал.... Честно казано не знам на какво се дължи това, но е факт, че някои герои вадят други не... Но има и друго от трав се вадят и хубави чарми които са скъпи, също така и жевели и други боклуци които струват нещичко :)

ти си най богатия братле :D ако и играеш от 1-2 години като се има впредвид какво си извадил за 1 месец сигурно имаш 5-6 мулета с jahove :laugh:
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

jah ber gul...миналата седмица за по 6 часа рънове...тъкмо ми са отвори касмета и ми спряха нета :D
иначе за мен най-потенциално от към руни е трав...
MinimalDmage
Full Member
Full Member

за 10 часа jah lo cham от травникал, това е на един кец естествено.
nikolaki
Newbie
Newbie

да споделя и аз трав е мястото с руните, но имам чувството че дропа е през седмица :D
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

аз да споделя поради бесънните ми вечери сам забелязал и аз че след реса в 5 сутринта за малко рънове пада 1 голяма руна... след 25-та говоря...вече всичко др е касмет може и жах да фанеш може и с гул да се сабудиш :D
MinimalDmage
Full Member
Full Member

това не го знаех :) смисъл за това специално ковчеже на 5 акт, има супер много писано за това ковчеже, аз цялото на български нямаше да го прочета, пък остана на английски, както и да е, всъщност мисля, че това е златната мина на играта, от него освен че падат най добрите руни,единствено може да падне цял сет или 7 уникални итеми наведнъж.
Djihad
Full Member
Full Member

red1eye wrote: Всеки 1 моб си има някакаф % да пусне руна от порядъка на 0.000000000123%.Обаче да ми кажеш че за 1 седмица от трав ти е паднало:джах бер сур охм ло и т.н.т. няма да постигнеш нищо др освен да разсмееш хората.Всеки лъже понякога но поне не преувеличавай чак толкова.
За 1 час оня ден паднаха 2 Jaha...смей се xD
Si vis pacem...para bellum
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Лично аз пускм по 9 к3ц-а на 3 компютъра от който 6 са нон-стоп включени,пикита им е направен да вдига само от гул нагоре и итемите са ДФ,Елдрич и Грифон и са искарали само охм векс и няколко гула ( 2 или 3 )Но явно нямам късмет

Смятах да купя още една развалина(стар компютър) от порядъка на 100-тина лева и да го пускам в другия ни апартамент да пускам още 3 к3ца но щом травинциалите са такива скрънзи май ще се откажа.
alex93
Full Member
Full Member

Бахти лудият..стегнете се бе пичове...ботове sux
DonEduardo_
Newbie
Newbie

Ще дадеш 100 лева за още 1 компютър ? само само за да пускаш ботове :nenormalniste:
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

DonEduardo_ wrote: Ще дадеш 100 лева за още 1 компютър ? само само за да пускаш ботове :nenormalniste:
Не само но главно за това но май няма д стане..
MinimalDmage
Full Member
Full Member

всеки уважаващ себе си д2 играч знае, че ако ще пуска по малко от 9 кеца няма смисъл да играе :) , но и с 3 бива.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

ако можеше да пускаш по 10 к3ц-а , къв щеше да бъде смисъла ти на игра бе пич ? :)
бота ти вади руни , бота ти вади итеми , бота ти дига левели , ти кво правиш ? само дуели ,,, интересно ли ще ти е? :)
sensational
Full Member
Full Member

MinimalDmage wrote: всеки уважаващ себе си д2 играч знае, че ако ще пуска по малко от 9 кеца няма смисъл да играе :) , но и с 3 бива.
имаш уникална представа за уважаваш себеси диабло играч чесно :)
Иначе съм вадил джахове и берове преди тхроне
Pickles
Jr. Member
Jr. Member

След всички коментари и съвети мисля и аз да кажа 2-3 думи. Лично според мен Травинкал е най-подходящото място за намиране на високи руни, защото там убивате по 11 гада, които имат еднакъв шанс да пуснат съответната руна. Например за Джах шансът от всеки един от единайсетте (без значение дали от 3-те главни или техните приятели) е около 1 : 600 000 в игра с 1 човек. Казвам това като приоритетно място за рънове поради това, че лесно и бързо се стига до там и се правят сравнително бързо. Иначе всички гадове с висок левел имат "приличен шанс" за пускане на руни.

Видях, че някой е питал дали се отчитат ръновете ти някъде и дали се записват преди рестарт. Няма такова нещо. Шансът ти е отделен за всеки един рън. Тоест всеки път като биеш травинкал статистически 1 път на 600 000 убиийста ти пада Джах. Това не значи, че трябва да ги убиеш 600 000 пъти. Може да ти падне от първия път 1 дори 2 джаха(може и повече, но там числата стават астрономически), а може и 1 000 000 ръна да не ти падне. Така е когато говорим за шанс. Това е идеята на рънването - да ги биеш много пъти разчитайки, че все някога ще ти се падне това 1 от 600000 :)

Иначе за легендарното Sparkly Chest в Glacial Trail - да. То е известно, че има най-високия дроп рейт на Зод руна в играта. И все пак - струва ми се малко досадно и скучно да ходиш да отваряш 1 сандък стотици, че дори хиляди пъти. Въпрос на предпочитание все пак :) Успех със руните ви пожелавам.
tehrock
Newbie
Newbie

Baal Run-руни,предмети и т.н :)
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Къде се намира в Act 5 Sprkl,Spl L и Spl Chest-овете ?
Djihad
Full Member
Full Member

До пича с 9 те к3ц-та - и безсмислието на играта - брат вярваш ли ми че и 20 к3ц-та да пуснеш - ценните неща като CoA 2/30/15,грифон 20/15/xxx,шард 29+/40/40 -и каквито и да било други елитни предмети никога няма да ги извадиш...
Травинкал е място където дропва руни,а един уважаващ себе си д2 играч както се изрази - не се интересува от руните в играта...тва е приоритет на лемурите... и 15 jaha да източи някой от трав - не могат да стъпят дори на 1/2-ра на хубав eлитен предмет...

PacoRabanne - Спаркъл чест е ковчежето,което се намира зад гадинката Bonesaw Breaker в местността Glacial Trail

Най-добри руни падат там където има гадинки с висок TC (treasure class)

Act 1 - Crypt,Pit level
Act 2 - Tal rasha tombs,maggot lair,tunnels
Act 3 - Kurasts - Lower,Upper,Baazar и всичките пещерички там Теmple,Fane с ковчежетата си - (имат мн по висок шанс от консулите)
Аct 4 - От River of flame wp до Диабло - всички гадинки са с висок TC
Аct 5 - Icy Cellar,Throne,Worldstone keep 1,2,3 , Halls of Pain,Halls of Vaught
Si vis pacem...para bellum
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря Djihad че ме светна \)