Къде падат най-добрите руни ?

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Djihad wrote: До пича с 9 те к3ц-та - и безсмислието на играта - брат вярваш ли ми че и 20 к3ц-та да пуснеш - ценните неща като CoA 2/30/15,грифон 20/15/xxx,шард 29+/40/40 -и каквито и да било други елитни предмети никога няма да ги извадиш...
Травинкал е място където дропва руни,а един уважаващ себе си д2 играч както се изрази - не се интересува от руните в играта...тва е приоритет на лемурите... и 15 jaha да източи някой от трав - не могат да стъпят дори на 1/2-ра на хубав eлитен предмет...

PacoRabanne - Спаркъл чест е ковчежето,което се намира зад гадинката Bonesaw Breaker в местността Glacial Trail

Най-добри руни падат там където има гадинки с висок TC (treasure class)

Act 1 - Crypt,Pit level
Act 2 - Tal rasha tombs,maggot lair,tunnels
Act 3 - Kurasts - Lower,Upper,Baazar и всичките пещерички там Теmple,Fane с ковчежетата си - (имат мн по висок шанс от консулите)
Аct 4 - От River of flame wp до Диабло - всички гадинки са с висок TC
Аct 5 - Icy Cellar,Throne,Worldstone keep 1,2,3 , Halls of Pain,Halls of Vaught
Вече не са 9 а 12 но както и да е...
Когато ми трябват руни пускам 12 к3ца.. и за доста бързо време вадя задоволителна бройка руни,а както е в живота с руни(пари) може да се купи всичко стига да ги имаш...И никой не е казал че винаги пускам само к3цове. темата ако незабеляза е "Къде падат най-добрите руни ?" никой не е споменавал за итеми.. и да кажа пускал сам 12 мулти-бота и резултатът е разочароващ...дропа на руни при консулите неможе да се замени...Преди около месец-два с брат ми се хванахме да чистим от 1акт до Бал всички така известни места и супер уникални монстъри в продължение на месец някаде да сме направили около 500 ръна и нищо толкова задоволително не извадихме...така че каквото и да говорите консулите пускат най-много руни а и за времето за което ще минете местата,за които спомена Джихад к3ц ботовете ще са направили по 15-20 ръна горе-доло за което шанса за дроп на руна се увеличава многократно.........
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Падала ми е Ло от стажа зад mephisto, но според мен при Travincal шанса е най-голям
Pickles
Jr. Member
Jr. Member

red1eye wrote: Вече не са 9 а 12 но както и да е...
Когато ми трябват руни пускам 12 к3ца.. и за доста бързо време вадя задоволителна бройка руни,а както е в живота с руни(пари) може да се купи всичко стига да ги имаш...И никой не е казал че винаги пускам само к3цове. темата ако незабеляза е "Къде падат най-добрите руни ?" никой не е споменавал за итеми.. и да кажа пускал сам 12 мулти-бота и резултатът е разочароващ...дропа на руни при консулите неможе да се замени...Преди около месец-два с брат ми се хванахме да чистим от 1акт до Бал всички така известни места и супер уникални монстъри в продължение на месец някаде да сме направили около 500 ръна и нищо толкова задоволително не извадихме...така че каквото и да говорите консулите пускат най-много руни а и за времето за което ще минете местата,за които спомена Джихад к3ц ботовете ще са направили по 15-20 ръна горе-доло за което шанса за дроп на руна се увеличава многократно.........
:nenormalniste: Пич ми ти си изтегли и ботове, които да правят дуели вместо тебе и да трейдват и направо не се занимаваи :laugh:
Phoenix
Newbie
Newbie

PacoRabanne - Спаркъл чест е ковчежето,което се намира зад гадинката Bonesaw Breaker в местността Glacial Trail
И всеки който е играл в сървъра на Data.bg преди 6-7 години го е отварял много пъти, защото на мястото на Bonesaw Breaker имаше постоянно отворен Uber Diablo, който се рънеше нон стоп. Два паладина го убиваха със зор и само от време на време пускаше анихилуси :)
От този сандък се вадеха интересни неща, макар и доста рядко.
Luzernnn
Newbie
Newbie

Moef wrote:Да ама тука не дават с ботове , така че си бий - Контеса , Елдрич и Треш , па ако можеш и Консули давай ...
To i ot countess moje da ti padne Lo runa
Djihad
Full Member
Full Member

Сега искам пак да ми спорят за макс дроп на контес бот-а !

http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 69016o.jpg

п.с Като отворих сташа съм сигурен,че доста време гледах тъпо и нефелно :D
Si vis pacem...para bellum
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

[@3244 wrote: t_id=293 msg_id=84549 date=1369976183]Сега искам пак да ми спорят за макс дроп на контес бот-а !

Edit: (31.05.2013, 15:34:21)
--------------------------------------------------
[@3244 wrote: t_id=293 msg_id=84549 date=1369976183]Сега искам пак да ми спорят за макс дроп на контес бот-а !

От контеса цял джах извадих тъй че нека си спорят ама тоя форум нещо се бъгва няам бутон за редакция и тва го пиша 2ри път че първия не излезе
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Около контеста Zod съм вадил ,а и най-добър дроп има в първия тунел . ^^
Brannik
Newbie
Newbie

При мене 2 Ber-a и 1 Cham
ftww
Jr. Member
Jr. Member

9 jaha.
cucolino
Newbie
Newbie

Някои може ли да преведе по разбираемо ,че този гоогле нищо не прави.

Интересуваме накратко информация по тази тема http://diablo2.diablowiki.net/Guide:Spa ... Quickdeath
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това е за ковчезите , но с грешна информация . :D
Ако мислиш да ръниш ковчезите , най-добре в (Lower Kurast) http://img168.imageshack.us/img168/8827 ... 580cd5.jpg
В пална игра в парти и ръниш ръчно , има и бот но е за 1.11 . Най-голямата руна която може да падне е Бер . :)
cucolino
Newbie
Newbie

[@1736 wrote: t_id=293 msg_id=84922 date=1373644112]Това е за ковчезите , но с грешна информация . :D
Ако мислиш да ръниш ковчезите , най-добре в (Lower Kurast) http://img168.imageshack.us/img168/8827 ... 580cd5.jpg
В пална игра в парти и ръниш ръчно , има и бот но е за 1.11 . Най-голямата руна която може да падне е Бер . :)
Мерси естествено на ръка , става на въпрос за HC .А защо най-добре там като го дават в акт 5 по голям шанса или се бъркам ?
Djihad
Full Member
Full Member

1 инвентар ключета и минаваш 3 акт от началото до края само на ковчезите в пълна игра...ще останеш очарован от дропа :)
Si vis pacem...para bellum
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В 3 акт има повече ковчезите , от колкото в останалите актове . Вярно е , че има по-добър дроп в 5 акт ,но е само на 1 ковчег и Зод може да ти падне от него .Но на (Lower Kurast) можеш да изкараш и някоя хубава основа ,като например (Dusk , Lp , MP 15/15 ) . Това е предимството на 3 акт , ако имаш други въпроси питай . :)
cucolino
Newbie
Newbie

[@1736 wrote: t_id=293 msg_id=84925 date=1373717285]В 3 акт има повече ковчезите , от колкото в останалите актове . Вярно е , че има по-добър дроп в 5 акт ,но е само на 1 ковчег и Зод може да ти падне от него .Но на (Lower Kurast) можеш да изкараш и някоя хубава основа ,като например (Dusk , Lp , MP 15/15 ) . Това е предимството на 3 акт , ако имаш други въпроси питай . :)
Питам понеже пс-то ми е зле , като пусна 8 лодера със ATX FOLLOW и ми забива .Дали ще е голяма разликата със 5 човека в GAme да кажем .Задължително ли трябва да са в Party ?

Edit: (13.07.2013, 18:15:57)
[@3244 wrote: t_id=293 msg_id=84924 date=1373707007]1 инвентар ключета и минаваш 3 акт от началото до края само на ковчезите в пълна игра...ще останеш очарован от дропа :)
Djihad вчера те издирвах цял ден да те накарам да дойдеш на Hard Core ,ела да поразцъкаме заедно .Пробвах твоя номер целия 3-ти акт но уви 3 игри всяка 1 пещера минах ,всичко което може да се отваря и общо Лем руна .Може би много бавно го правя понеже се пазя повече 1 рън някъде 30 мин.
taroxxx1
Newbie
Newbie

[@4193 wrote: t_id=293 msg_id=84557 date=1370003549]

Edit: (31.05.2013, 15:34:21)

От контеса цял джах извадих тъй че нека си спорят ама тоя форум нещо се бъгва няам бутон за редакция и тва го пиша 2ри път че първия не излезе
братле искам да попитам за контес дали и при теб е така пускам бота някои пат се заклешти в града в камак или факла и излезне или пък отвори тп трагне към акара после като тругне да се връща към тп и си излезе или някои път стига до контеса дори и не го бие пак автомати4но излиза ако може да обесниш що така.Благодаря
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

taroxxx1 wrote:
taroxxx1 wrote:
taroxxx1 wrote:Сега искам пак да ми спорят за макс дроп на контес бот-а !

Ber-a Не е паднал от Контесата а от 'Мобовете' около нея.. : ]
Сополът ти е каталог на дрогата !