Въпрос относно "dmg reduce"

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Bravo0
Newbie
Newbie

Имам следния въпрос : Ако сложа COA с 2 бера (15+8+8) , MESH ARMOR с бер (30+8) и вердунго (15) става 84% редуциран демидж това реално ли е и има ли някаква граница, над която не може да се дига това.

Въпрос номер 2 : срещу друид на торнадо ресистите важат нали?

Въпрос номер 3 : как мога да редуцирам демиджа от хамър или топката на некрото?

Въпрос номер 4 : Следната ситуация : аз съм ама боуер на дуел вс сосерка или друид. Кое е по-добре - да си сложа кира за да не ме бие толкова или да си седа с каска 3 сока 45/120 иас/ед примерно за да мре по-бързо? И същия въпрос срещу смайтер/друид/кикер дали да сложа COA или да си седа с мойта каска да го дера повече

Въпрос номер 5 : Защо всеки предпочита War Traveller пред Sandstorm за амазонка на боу ? 10 стр+10 вит<15 стр+15 вит

Благодаря предварително :weight:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отговарям ти само на първия въпрос.Ограничението е само 50% DR ...
....
alex93
Full Member
Full Member

Bravo0 wrote: Имам следния въпрос : Ако сложа COA с 2 бера (15+8+8) , MESH ARMOR с бер (30+8) и вердунго (15) става 84% редуциран демидж това реално ли е и има ли някаква граница, над която не може да се дига това.

Въпрос номер 2 : срещу друид на торнадо ресистите важат нали?

Въпрос номер 3 : как мога да редуцирам демиджа от хамър или топката на некрото?

Въпрос номер 4 : Следната ситуация : аз съм ама боуер на дуел вс сосерка или друид. Кое е по-добре - да си сложа кира за да не ме бие толкова или да си седа с каска 3 сока 45/120 иас/ед примерно за да мре по-бързо? И същия въпрос срещу смайтер/друид/кикер дали да сложа COA или да си седа с мойта каска да го дера повече

Въпрос номер 5 : Защо всеки предпочита War Traveller пред Sandstorm за амазонка на боу ? 10 стр+10 вит<15 стр+15 вит

Благодаря предварително :weight:
Привет!
Въпрос 2:All res не жъват срещу този друид.
Въпрос 3:Няма редуциране на такъв вид щети
Въпрос 4:Отностно sors сложи Kiara..така нямат панс.А отностно vs smiter ти предлагам по добре ако искаш да редуцираш дмг да сложиш Shaft(същото и vs bower)
Въпрос 5:Предпочитат war ,защото дават damage (мисля че беше 50min+еди колко си макс но не съм съгурен)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: Привет!
Въпрос 2:All res не жъват срещу този друид.
Въпрос 3:Няма редуциране на такъв вид щети
Въпрос 4:Отностно sors сложи Kiara..така нямат панс.А отностно vs smiter ти предлагам по добре ако искаш да редуцираш дмг да сложиш Shaft(същото и vs bower)
Въпрос 5:Предпочитат war ,защото дават damage (мисля че беше 50min+еди колко си макс но не съм съгурен)
Въпрос 2 : Друид на винд има два вида дмг колд и псухо !
Въпрос 4 : Бол си има анти херо това е чарга .