Tunnels

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: И кво изкарваш само руни :D. Проваи някои от тез дадени местности да ръниш и ще видиш една голяма разлика :)

Ми руни,а ти забелязал ли си че и маничка да търсиш някои да ти даде искат РУНИ и нищо друго.В тая игра имаш ли руни имаш всичко.С руните можеш да си купиш всичко а ако имаш итеми трябва да търсиш някои да ги взима за да сабираш руни за да вземеш РЛ ... А за дропа в травинкал аз не съм много доволен вече нямам представа но близо 10 000 ръна имам там и до момента като руни някаде ЛО + ГУЛ + ВЕКС + ОХМ ... не мисля че е много добре ама кво да се п рави ... имало е случаи за 1 000 ръня нищо да не изкарам. SKYLINE GTR ти ми каза че попринцип в този сървар сетовете нищо не струват,аз от седмица си търся мавина броня,каска и лък и никои не дава а тия дето дават ми искат от ИСТ нагоре и то само за 1 от 3-те предмета ...
ganev
Newbie
Newbie

Имай си руните .... хората търсят, примерно, coa full max, ww full max и други подобни и дават луди руни и няма такива .....и да има за мн рядки и не се продават.
jukataa
Newbie
Newbie

ganev wrote: Имай си руните .... хората търсят, примерно, coa full max, ww full max и други подобни и дават луди руни и няма такива .....и да има за мн рядки и не се продават.
Сам си противоречиш, усещаш ли? Шанса да ти паднат нужните руни за размяната за някой от тези редки предмети е толкова, колкото да ти падне един от предметите на max. Относно Травинкал - всичко без Zod и Ber за последните 2 седмици. Някой по 2-3 пъти дори :) А ти колко coa и ww на max намери? \)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Vlad wrote: Защо си мисля,че ТМ от ancient tunels не може да падне?
Шанса е по голям да падне от баал. Като гледам повечето бр всички герои са облечени да даржат и да бият яко смисал едва имат 20-120 мф няма никво значение колко играчи има в гаме всичко идва до мф.Ти като пуснеш бот на ancient tunels ще го пуснеш с някаде 300-580 мф .
Така за да падне тм от баал трябва да сте направили 7000-14000+ ръна с 20-120 мф.
На ancient tunels от 1 - 4000 ръна с 300-580 мф .

Ся ако неми вярвате ето ви доказателство .
http://dox.bg/files/dw?a=2e92ce02a0
За 6 ръна на pit lvl (TM) .Всичко идва до мф късмета и търпението !
Cecobg wrote:
Ми руни,а ти забелязал ли си че и маничка да търсиш някои да ти даде искат РУНИ и нищо друго.В тая игра имаш ли руни имаш всичко.С руните можеш да си купиш всичко а ако имаш итеми трябва да търсиш някои да ги взима за да сабираш руни за да вземеш РЛ ... А за дропа в травинкал аз не съм много доволен вече нямам представа но близо 10 000 ръна имам там и до момента като руни някаде ЛО + ГУЛ + ВЕКС + ОХМ ... не мисля че е много добре ама кво да се п рави ... имало е случаи за 1 000 ръня нищо да не изкарам. SKYLINE GTR ти ми каза че попринцип в този сървар сетовете нищо не струват,аз от седмица си търся мавина броня,каска и лък и никои не дава а тия дето дават ми искат от ИСТ нагоре и то само за 1 от 3-те предмета ...
Цялата цел на темата ми е да намалим малко тез трафф ботове . Истинския богаташ в диабло2 е човек извадил нещо което другите няма да имат или не са виждали ! :)
Ето ви един итем.
http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... eenshot067

Това е нищо общо с това което видях в един друг сървър :)
40 ias 400 ed dmg 4 soceta .
1/3 от сървъра пускат по 7+ трафф ботове и как няма да намерят такива руни .
Ся за скилари ако мислиш че от трафф се вадят яки таи си мислиш. От Worldstone keep level 1,2,3 се вадят до 45 живот !
jukataa wrote: Сам си противоречиш, усещаш ли? Шанса да ти паднат нужните руни за размяната за някой от тези редки предмети е толкова, колкото да ти падне един от предметите на max. Относно Травинкал - всичко без Zod и Ber за последните 2 седмици. Някой по 2-3 пъти дори :) А ти колко coa и ww на max намери? \)
Според тебе колко имат monarx 15/15 и колко струва че нещо за 2 дена извадих три единия е eth .

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За пит рън за всички герой ти трябва енигма без за сорса..
Kyxap
Newbie
Newbie

Destruction wrote: За пит рън за всички герой ти трябва енигма без за сорса..
Защооооо... Разби ми детската мечта... Аз както съм скаран с търгуването тая енигма ще си я сънувам...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Можеш като за начало да пускаш малко к3ц-та, за да ти съберат руни и после да си направиш енигма, не се отказвай! :)
Kyxap
Newbie
Newbie

Нямам предмети за 1 чукар, а пък камоли за няколко k3c-та ... От 1 седмица търся да изтъргувам 1 векс руна, ама никой не иска...
missing
Full Member
Full Member

Я кажете 1 примерно облекло за пал с 300+ мф...
И как да го пусна да ръни пътя към бал ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Скоро ще покажа ItemLog на моя хаммер на пит левел . :)
amfetamin
Newbie
Newbie

SkylineGTR wrote: Скоро ще покажа ItemLog на моя хаммер на пит левел . :)
Е хайде де... на мен би ми било интересно. \)
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR ако може да дадеш 1 развитие и облекло на хаммер за пит :)
Djihad
Full Member
Full Member

За Пит ето моя сорс:

шако с ист
скулдерс с топаз :D
елдрич 3-20 лаит
спирит
мара
фростбърн
травалери 50 мф
2 соджа (че чейн лаитинга иска майка си и баща си)
сп-уеб
инвентар 7мф+рез 30 броя + книга 32 и 8 слотчета

сорса ходи с 534 мф в момента,докарва 7 к чейн 12 к прав лайт,което за пвм е достатъчно напълно

мерка:

инфинити криптик 294 ед
етх кох уайър флиис 0/0 - 1000 деф за мерк -бижу
шако с ист

чат пат хваща 18 дмг редюсе,135 мф и бие стабилно
Si vis pacem...para bellum
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Items:

helm - Shako с Ber
armor - Enigma