Реалм 1.09

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Alexandrov
Newbie
Newbie

Здравеите искам до попитам има ли вариант да се пусне реалм на 1.09 доста желаещи има да играят на 1.09 защото няма никаде сърдвар на 1.09 ... секи когото питам дали знае сървар на 1.09 ми казва ако намериш пиши и аз ще почна ако можете да пуснете ще е супер благодаря предварително
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър ден, в момента нямаме възможност да поддържаме още царства, пък и вече е запланувано, друго което е с по голям приоритет. Алтернативата е да се намери читав хостер, който би имал желание да поддържа такова.
Alexandrov
Newbie
Newbie

ясно да се надяваме че ще се намери някои желаещ да хостне :)
TimRoth
Newbie
Newbie

И аз съм доста ЗА да се намери някъв сървър на 1.09, ще е доста добре..
BrainSick
Newbie
Newbie

до колкото търсих в гоогъл.. в бг има 2-3 сурвера на диабло... според мен ако смените 1.10 класика на 1.9 класи.. 6те стане много по интересно и вървежно.. при положение 4е в бг няма никфи сървари... хората играят това което им предложите независимо дали им харесва или не... а аз бих си играл дори и сам 1.9 макар 4е сам сигурен 4е вси4ки които ценят диаблото за тях 1.9 е играта... останалото е лапе6ка работа... \)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хората се развиват, излизат нови технологии, нови автомобили, нови телефори, вие искате да играете версия от преди 6 години?! В един друг сървър имаше едни ентусиасти, които казаха, че ако се рестартира класика, ще се съберат 100 човека да играят, уви няма и 5.
zashto
Alexandrov
Newbie
Newbie

Те се развиват технологиете ама мерцедеса и бмв-то са си мерцедес и бмв нали не като някои дачий :) извиняваи ама дуелите на 1.09 бяха мн по вървежни постоянно имаше турнири на хардкор дуели 1.10 ко правят чукари дето киллват с 1 2 чука и големи дуели или се блъскат с абсорби и честито 1.09 ще остане класика за винаги !!!
xaoc
Newbie
Newbie

До колкото помня на 1.09 се дупеше без проблеми по много :nenormalniste:
Dancho
Newbie
Newbie

да дупеше се много затова всеки ,който намираше худра я кръстеше :) ,а и там е доста по лесно за няколко дни се вдига 99 левел на кравите няма изисквания за трудностите от към левел и няма диапазон за експа вкарваш героя 5 левел до портала на кравите и излиза 40 сорс с 5к дефенс е безсмъртна като цяло 1.9 е доста смотана версия според мен хората отиват напред , а ние искаме да се връщаме назад :mda: по добре пуснете 1.13 ако е възможно :cool: