Едно въпросче имам някой ако може да ми отговори ще е добре

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
banderoll
Newbie
Newbie

Искам да потитам за Уникалния гранд чарм който дава мф имали нещо вярно че не било хубаво да го носиш в стажа бил бъгвал нещо и искам да разбера има ли найстина нещо такова или не? ако някой знае ще съм благодарен ако сподели \)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

До колкото помня имаше някакъв бъг с този чарм!
Въртеше се с някаква руна и ако не греша Бер в сандъка и чарма става със син надпис. И по този начин можеш да наредиш повече грандове от него (за повече МФ :) )
....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Слуховете, че въпросния чарм е така да се каже "бъгав" идват от друг слух, че когато имаш % Extra Gold From Monsters се губи ефекта от % Better Chance of Getting Magic Items. В действителност нито едното е вярно нито другото, така че спокойно можеш да си го сложиш в инвентара и да си играеш с него.
banderoll
Newbie
Newbie

ахм добре мерси
banderoll
Newbie
Newbie

хах още нещо да питам само \д има ли някакав определен брой ботове който даден човек може да пуска и примерно ако няма значение и искам да пусна повече от 2 бота примерно защо останалите не могът да се свържат с сървърът и почват да дават ерори ???
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Позволените едновременни връзки за момента са 3. При проблем или невъзможност да се пуснат всички възможни, се свържи с администратор.
banderoll
Newbie
Newbie

добрем мерси ама защо и някой път като пусна 3 и някой от тях пак не може да се свърже от мене ли идва проблема