Открита закономерност!

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
McHammer
Newbie
Newbie

Здравейте!

Открих закономерност при падането на руните от Каунтеса!
Ето вижте тази графика, хваната от скрийна на бота ми - http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 87509r.jpg

Сега, вижда се, че има ясна регресия (намаляване в последователен ред) на броя на падналите руни от всеки вид като се започне от El (най-много) и се стигне до Mal (най-малко).
Следователно, ако тази регресивна поредица се запази, то колкото повече ел-ки паднат, толкова повече малове ще паднат в същото съотношение. Значи във времето падането на определена руна не зависи от късмета, а от това колко от другите руни са паднали.

За потвърждение на моята хипотеза, моля всеки, който има каунтес бот, да поустне снимка със статистиката на падналите руни.

Благодаря!
:secret: (fubar)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Има логика, но те самите близард обясниха, че няма никакви такива закономерностти в играта. Може и да са скрили нещо де \ ), те ги обичат такива тайни, както с мистериозния гем в чата : ).
Djihad
Full Member
Full Member

И аз съм го мислил тва приятелю,но в крайна сметка съотношението ако тръгнеш да ги смяташ-бяга
Si vis pacem...para bellum
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Глупости на търкалета.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
doje
Newbie
Newbie

може би има някаква истина в това
McHammer
Newbie
Newbie

Какъв мистериозен гем ? Никога не съм чувал за това!
Може ли повече инфо?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ами когато влезеш в чата, д/г в посредата на екрана се вижда едно синьо камъче \-).
amfetamin
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Ами когато влезеш в чата, д/г в посредата на екрана се вижда едно синьо камъче \-).
Някой има ли идея за какво служи? :D
dr0m
Hero Member
Hero Member

13 години и все още никой не е разбрал, не виждам в близките 10 години някой да разбере, още по-малко да ни каже : ).
amfetamin
Newbie
Newbie

DoIt wrote: 13 години и все още никой не е разбрал, не виждам в близките 10 години някой да разбере, още по-малко да ни каже : ).
Много интересна работа... все някой трябва да знае,днеска ако имам време ще хвана да се порастърса в чуджестранните сайтове,самоче нямам на идея какво да пиша.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Този "Gem" не прави абсолютно нищо.
Според направено проучване от мен и няколко приятели.
След като проследихме дали активиране и деактивирането на Gem-ът 'вика' дадена функция резултатът беше отрицателен.
Следователно това е просто една от поредните 'шеги' на Blizzard, изглежда те просто искат да бъдем любопитни и да гадаем.

Същият Gem го има и тук http://eu.blizzard.com/diablo3/index.xml както можете да видите, но той отново няма никаква роля.

dr0m
Hero Member
Hero Member

Всъщност не самия гем поражда някакви съмнения, а това, че изписва "Gem Activated" и "Gem Deactivated" т.е. нещо се активира и деактивира. : )
yoo0
Newbie
Newbie

Ако го цъкаш много пъти вместо gem activated изписва Mooo. Това му е единствената функция и явно е смешно според близард :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

yoo0 wrote: Ако го цъкаш много пъти вместо gem activated изписва Mooo. Това му е единствената функция и явно е смешно според близард :)
:nenormalniste:
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Денис, така е всъщност, но в 1.09 и надолу. От 1.10 нагоре просто след около 100-150 активирания и деактивирания се получава "Perfect gem activated", т'ва ме навежда на мисълта, че сигурно самия джем трябва доста пъти да се натисне, т.е. постоянство му е майката :D.
Phoenix
Newbie
Newbie

Сега остава да измислят и GemBot, който да влиза и да го натиска до скъсване, та току-виж се активирала някаква тайна функция :)

Относно закономерността с руните - кажи как да я изкарам тая статистика
intelecta
Full Member
Full Member

Отдавна никой не е писал...но аз ще пиша
Относно Мистериозният гем :D

В форума на епс имаше такава тема ноо.. беше отдавна.
Та този гем,ако цъкаш доста дълго...изписва "PERFECT GEM ACTIVATED" и след това но нз тука дали е така дропа на Гемове се вдига.
eighteen
Newbie
Newbie

Това за дропа на гемове е абсурдно... този гем най-вероятно няма абсолютно никаква функция, поради причината, че ако има някаква деятелност, все някой щеше да го е разбрал ...
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

From Blizzard Insider June 2001.:

After a solid year of silence, we just can't keep the secret anymore. The long awaited answer to one of the most burning questions about Diablo II is simple: It does what it does. When you click on the Gem, it works perfectly every time, and that is what we have always said. To paraphrase Sigmund Freud, "Sometimes a Gem is just a Gem"!