Diablo 2 на Windows 7

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

Имам едно (или няколко) запитвания относно безпрепятстваното подкарване на играта върху уиндоус 7 система. Значи, аза пробвах да я инсталирам, стана, но при пачването не иска да се ъпдейтва, стои си на 1.07. Интересното е, че след като пачна веднага ми подкарва играта и пише, че съм на 1.10, но като я затворя и отворя отново от нормалната икона на играта отново ме връща на старата версия. Другото, което искам да споделя е, че пробвах и да играя с loader, но не стана, тогава пък ситуацията се развива до края на трейлърите и ме изхвърля. Ако някой има някакво решение на проблемите, моля да сподели, ще съм много благодарен.

Поздрави.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Аз съм на windows 7 и единственото бъгаво нещо при мен е че не мога да го подкарам на голям екран.
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

Ама с loader ли играеш ? Кажи стъпка по стъпка (ако не възразяваш) какво направи точно при инсталацията и след нея ?
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Инсталвам си нормалното диабло след това ъпгрейд до lod патчвам го до 1.10 слагам му лоадер правя си шорткът на диаблото и си го слагам на десктопа и съм готов :> . Сега разцъквам медиан и ми се бъгва ужасно тоя d2maniacs и не мога да вляза там така че се налага всеки ден да си преинсталвам диаблото..
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

Мда, май го оправих аз д2-то. Мерси все пак за отговора. А мапхака в моя случай табу ли е ?(мога ли да използвам, щото бях чел, че не тръгват на уиндоус 7)
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Изтегли си 6.5f http://search.data.bg/results/?where=fi ... %20maphack при мен си върви без проблем.Спираш си антивирусната за да не трие файла "makekeyfile".После пускаш mhhashgen цъкаш make cd-key hash копваш го и отваряш makekeyfile слагаш ключа даваш на generate key file и записваш под името d2maphack.key
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

*** ERROR :- Invalid keyfile format ***

Това ми изписва, след като дам Make keyfile.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

дам и на мен някакво решение :)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

изтегли си това диабло http://zamunda.net/details.php?id=7462
http://zamunda.net/details.php?id=7462& ... 1&page=104 ето тък ще намери сд-кеи и обяснение как се инсталира
за лодери мапхак и год пиши на скаип трия го че....
дано съм бил полезен :)
а и извиням се че правя реклама на замунда :cool:
tanasko88
Newbie
Newbie

и аз имам същия проблем подкарвам диаблото и като зареди всичко ме изхвърля от играта как да го оправя ?????